OFERTY PRACY

Zobacz nasze oferty pracy.

Sprawdź, czy nie czeka na Ciebie miejsce w biznesie z pionierskim podejściem do konsumenta, jego zachowań i potrzeb.

Do zespołu wykwalifikowanych konsultantów poszukujemy Młodszego Konsultanta

Miejsce pracy:
Poznań

Zakres obowiązków:
• przeprowadzanie badań i ankiet telefonicznych
• bieżąca obsługa Klienta w zakresie prowadzonych kampanii

Wymagania:
• umiejętność swobodnego prowadzenia rozmów telefonicznych
• pozytywne nastawienie do pracy i nauki, otwartość umysłu i kreatywność
• komunikatywność i otwartość
• dobra dykcja

Oferujemy:
• możliwość awansu i rozwoju
• elastyczne godziny pracy
• możliwość budowania swojej kariery wśród ludzi, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem
• pracę w oparciu o umowę o pracę (po okresie 2 miesięcznego okresu próbnego, w którym zatrudnienie ma miejsce w oparciu o umowę cywilno-prawną)
• dogodną lokalizację w Poznaniu (okolice: Głogowska/Hetmańska)

CV prosimy wysłać na email: tomasz.kazmierczak@conspace.pl